Veeam

Firma Veeam specjalizuje się w nowoczesnej ochronie danych (Modern Data Protection). Wyraźnie dostrzegamy zmianę wymagań stawianych technologiom IT i uważamy, że przedsiębiorstwa nie mogą już sobie pozwolić na akceptowanie zjawiska "trudnej trójki" związanego ze starszymi systemami backupu - wysokich kosztów, dużego stopnia złożoności i brakujących funkcji. Veeam oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania, które zostały stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization) i chmury obliczeniowej, a więc doskonale pasują do nowoczesnych centrów danych.

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie i replikację danych w środowiskach VMware i Hyper-V. To czołowe rozwiązanie do backupu maszyn wirtualnych (#1 VM Backup) pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć założone parametry RPO i RTO, zaoszczędzić czas, wyeliminować ryzyko oraz radykalnie obniżyć nakłady kapitałowe i koszty operacyjne. Pakiet Veeam Backup Essentials udostępnia rozwiązanie Veeam Backup & Replication w specjalnej cenie dla małych firm. Pakiet Veeam Backup Management Suite łączy rozwiązanie Veeam Backup & Replication z zaawansowanymi funkcjami monitorowania i raportowania, dzięki czemu pomaga przedsiębiorstwom różnej wielkości chronić inwestycje w wirtualizację, zwiększać wydajność administrowania i ograniczać ryzyko związane z codziennym zarządzaniem. Pakiet Veeam Management Pack (MP) rozszerza korporacyjne funkcje monitorowania na środowisko VMware za pośrednictwem oprogramowania Microsoft System Center. Firma Veeam udostępnia również bezpłatne narzędzia dla społeczności związanej z wirtualizacją.

Firmę założył w 2006 roku zespół pracujący wcześniej dla firmy Aelita Software, znanej z rozwiązań do zarządzania serwerami Windows. W roku 2008 firma Veeam przejęła nworks, co pozwoliło jej wzbogacić ofertę o rozwiązania wypełniające lukę między środowiskiem VMware a korporacyjnymi systemami do zarządzania oferowanymi przez Microsoft i HP.

Veeam dynamicznie poszerza zakres działalności oraz rozbudowuje sieć partnerów na całym świecie. Celem firmy jest dalsze oferowanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, które pomagają specjalistom IT w lepszym zarządzaniu środowiskami wirtualnymi VMware vSphere i Microsoft Hyper-V.

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net