TREND

Trend Micro chroni przedsiębiorstwa — począwszy od chmury, aż po urządzenia mobilne. Jako największy dostawca specjalizujący się wyłącznie w zabezpieczeniach i uznany lider w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów i wirtualizacji, Trend Micro ma wyjątkowe możliwości pomagania firmom w maksymalnym wykorzystaniu zalet wirtualizacji i przetwarzania w chmurze.

Ponadto pomagamy w rozwiązywaniu innych problemów biznesowych, takich jak konsumeryzacja informatyki, utrzymanie zgodności z przepisami, walka z zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (ATP - advanced persistent threats) oraz obniżenie kosztów posiadania zabezpieczeń i zarządzania nimi.

 

Jak to robimy? Ściśle zintegrowane produkty, usługi i rozwiązania zabezpieczające wykorzystujące sprawdzone technologie Trend Micro, dają ochronę w środowisku fizycznym, wirtualnym oraz w chmurze. Nasze adaptacyjne rozwiązanie, zapewniające ochronę przed zagrożeniami i bezpieczeństwo danych, śledzi dane niezależnie od ich aktualnego położenia, nie spowalniając działania systemów. Chroni przed kradzieżą danych i zakłóceniami w działalności firmy. Zarówno w przypadku ochrony środowisk wirtualnych i przetwarzania w chmurze za pomocą naszych zabezpieczeń bezagentowych, jak również gdy chodzi o uwolnienie zasobów punktu końcowego z wykorzystaniem naszej architektury cloud-client, nasi klienci otrzymują znakomitą wydajność i ochronę sprawdzoną w niezależnych, kompleksowych testach. Nasza infrastruktura zabezpieczeń ułatwi bezpieczne przyspieszenie zwrotu z inwestycji w inicjatywy biznesowe firmy oraz zapewni poczucie pewności ułatwiające rozwój.

 

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net