Partnerzy

 • McAfee

  McAfee, której jedynym właścicielem jest korporacja Intel Corporation, jest największą na świecie firmą zajmującą się wyłącznie zabezpieczeniami. Od momentu założenia w 1987 roku firma miała tylko jeden cel — zapewnić ochronę swoim klientom. Realizuje ten cel przez tworzenie rozwiązań aktywnych zabezpieczeń cyfrowych.

  czytaj więcej

 • Arkeia 

  Arkeia Software dostarcza sprawdzone rozwiązania do backupu dla systemów działających w sieciach firmowych. Dostarcza nagradzane oprogramowanie i urządzenia do ochrony danych dla organizacji na całym świecie. Obecnie, produkty Arkeia Software chronią ponad 100 000 sieci dla 7 000 klientów w 70 krajach.

  czytaj więcej

 • Kaspersky Lab

  Kaspersky Lab to międzynarodowa grupa działająca w prawie 200 krajach na świecie. Centrala firmy znajduje się w Moskwie, w Rosji, skąd nadzorowane są globalne operacje oraz rozwój działalności. 

  czytaj więcej

 • Blue Coat

  Założona w 1996 r. firma Blue Coat, jest wiodącym dostawcą urządzeń zabezpieczających treści i aplikacje w sieciach (IDC). Już ponad 5.000 firm wdrożyło rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie, które optymalizują komunikację między użytkownikami i aplikacjami w skali całej firmy.

  czytaj więcej

 • TREND

  Trend Micro chroni przedsiębiorstwa — począwszy od chmury, aż po urządzenia mobilne. Jako największy dostawca specjalizujący się wyłącznie w zabezpieczeniach i uznany lider w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów i wirtualizacji, Trend Micro ma wyjątkowe możliwości pomagania firmom w maksymalnym wykorzystaniu zalet wirtualizacji i przetwarzania w chmurze.

  czytaj więcej

 • Honeywell

  Automatyka i Sterowanie

  Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym. Ponadto Honeywell oferuje podzespoły dla producentów maszyn i urządzeń oraz dla przemysłu.

 • F-Secure Corporation

  Założona w 1988 roku w Finlandii firma jest dziś wiodącym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego serwery, komputery stacjonarne i przenośne oraz urzą-dzenia typu handheld przed atakami hakerów i wirusami komputerowymi.

  czytaj więcej

 • Barracuda Networks

  Barracuda Networks powstała w 2003 r. w USA i ma siedzibę w Campbell w Stanie Kalifornia. Jej firma posiada przedstawicielstwa w 12 państwach, a jej sieć dystrybucyjna składa się z ponad 100 dystrybutorów.

  czytaj więcej

 • ESET

  Założona w 1992 roku, firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm i użytkowników indywidualnych. Sztandarowymi produktem spółki jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus. 

  czytaj więcej

 • Cisco Systems

  Cisco Systems – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, jedno z największych w branży.

  Początkowo Cisco zajmowało się jedynie produkcją urządzeń przeznaczonych do trasowania, jednak obecnie oferta obejmuje także zapory siecioweprzełącznikikoncentratoryoprogramowanie wspomagające zarządzaniesieciami komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką.

  czytaj więcej

   

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net