Partnerzy

 • Webroot

  Firma Webroot powstała w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych a dokładniej w Boulder, Colorado (później przeniesiona do Broomfield). Pierwszym projektem firmy było wypuszczenie na rynek aplikacji o nazwie Webroot Windows Washer odpowiedzialnej za czyszczenie prywatnych danych użytkownika. W obecnej wersji produktu SecureAnywhere ta aplikacja jest zaimplementowana jako dodatkowy moduł pod nazwą System Cleaner.

  czytaj więcej

 • Veeam

  Firma Veeam specjalizuje się w nowoczesnej ochronie danych (Modern Data Protection). Wyraźnie dostrzegamy zmianę wymagań stawianych technologiom IT i uważamy, że przedsiębiorstwa nie mogą już sobie pozwolić na akceptowanie zjawiska "trudnej trójki" związanego ze starszymi systemami backupu - wysokich kosztów, dużego stopnia złożoności i brakujących funkcji. Veeam oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania, które zostały stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization) i chmury obliczeniowej, a więc doskonale pasują do nowoczesnych centrów danych.

  czytaj więcej

 • EPA Systemy

  EPA Systemy Sp. z o.o. to doświadczona i działająca na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT.

 • Axence

  Firma Axence jest producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowymi.

  czytaj więcej

 • IBM

  IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

  czytaj więcej

 • F5 Networks

  F5 Networks jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania dystrybucją aplikacji. F5 dostarcza rozwiązania, które sprawiają, że aplikacje są bardziej bezpieczne, działają wyraźnie szybciej, bardziej efektywnie oraz podniesiona jest ich dostępność.

  czytaj więcej

 • Extreme Networks

  Założona w 1996 roku firma Extreme Networks znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych. Na całym świecie zainstalowano urządzenia Extreme Networks, które łącznie liczą ponad 30 milionów portów.

  czytaj więcej

 • FORTINET

  Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami.

  czytaj więcej

 • Symantec

  Symantec Corporation - firma założona w roku 1982, jest międzynarodowym przedsiębiorstwem sprzedającym oprogramowanie komputerowe, szczególnie koncentrując się na dziedzinie bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami.

  czytaj więcej

 • SONICWALL

  Amerykańska firma dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu bezpieczeństwa Internetu. Zakresem produktów obejmuje sprzętowe zapory, urządzenia UTM (zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem), koncentratory VPN, urządzenia kopii zapasowych, filtry antyspamowe i kontrolery treści.

  czytaj więcej

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net