Blue Coat

Założona w 1996 r. firma Blue Coat, jest wiodącym dostawcą urządzeń zabezpieczających treści i aplikacje w sieciach (IDC). Już ponad 5.000 firm wdrożyło rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie, które optymalizują komunikację między użytkownikami i aplikacjami w skali całej firmy. Rozwiązania firmy Blue Coat obejmują inteligentne urządzenia i technologie końcowe, które dostarczają wszechstronny pakiet funkcji i korzyści w zakresie przyspieszania aplikacji i funkcji zabezpieczających.

Firma Blue Coat wdrożyła około 30.000 urządzeń w przedsiębiorstwach należących do klasy Fortune 1000, instytucjach rządowych i innych organizacjach na całym świecie. Jeśli jeszcze nie korzystacie Państwo z rozwiązań Blue Coat, jest to dobry moment, aby zacząć współpracę. Możliwości rozwiązań Blue Coat i ich znaczenie dla organizacji, są omówione w dalszej części.

Aplication Delivery Network (ADN) to zestaw powiązanych technologii, które współpracując ze sobą zwiększają dostępność aplikacji, bezpieczeństwo pracy aplikacji oraz przyspieszają jej działanie dostarczając jednocześnie wszechstronną kontrolę użytkowników

 

Powered by Quick.Cms | ARNEV.net