Axence

Firma Axence jest producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowymi.

Rozwiązania Axence przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności; posiadających sieci składające się zarówno z kilku, jak i z kilku tysięcy urządzeń. Nasze oprogramowanie odpowiada nie tylko na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, ale również kadry zarządzającej.

Axence ma aktualnie w swojej ofercie 3 linie oprogramowania:

 

  • Axence nVisionto wizytówka naszej firmy: bardzo zaawansowana technologicznie i funkcjonalnie aplikacja do monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Wyróżnia się ona intuicyjnym i przyjaznym interfejsem, rozbudowanym systemem alarmów i raportów oraz swoją wydajnością. Program występuje w wersji Pro (pełnej, komercyjnej) oraz Starter (darmowa wersja zapewniająca podstawową funkcjonalność do 25 monitorowanych urządzeń.
  • Axence Cirrusto e-usługa do monitorowania pracowników i inwentaryzacji zasobów IT ? bez konieczności wdrożenia, z dowolnego miejsca.
  • Axence NetToolsto zestaw 12 darmowych i podręcznych narzędzi do administrowania sieciami ? idealny do szybkiej diagnostyki.
Powered by Quick.Cms | ARNEV.net